کابينه

نقد كابينه پيشنهادي دكتر احمدي نژاد بحث اكثر محافل است!
همه منتظر راي مجلس هستند!
ناشناخته بودن اكثر وزراي پيشنهادي و كمي سابقه مديريتي آنها كه حرف و حديثها در توانايي اجرايي وزرا را افزايش داده و نيز افرادي كه در برخي از وزارتخانه هاي كليدي قرار گرفته اند نقد به كابينه را داغ تر كرده است!
جداي از نقدهاي موجود!
سطح سواد و تخصص وزراي فعلی نسبت به كابينه هاي دولتهاي قبلي بسيار بالاتر است...
ميزان همگرايي وزرا با رئيس جمهور و يكپارچگي دولت در راستاي اهداف عدالت محور رئيس جمهور بسيار مشهود است...
تيمهاي اقتصادي، امنيتي - سياسي دولت در هماهنگي با خود و ديگر بخشهاي دولت نمودهاي خوبي دارند...
دكتر احمدي نژاد تا كنون در عرصه هايي كه وارد شده به خصوص در انتخاب اين كابينه نو نشان داده كه جسارت مديريتي بالايي دارد و همين نكته بسيار قابل تحسين است كه براي تغيير روال مديريتي كشور مورد نياز است...
برنامه هاي ارائه شده توسط وزرا هماهنگي لازم با اهداف رئيس جمهور و وزارتخانه مربوط را داراست...
و ...

 

در نهايت به نظر من دكتر احمدي نژاد كابينه اي هماهنگ و  متخصصي را انتخاب كرده تا بتواند دولتي كارآمد در راستاي اهداف كلان خدمت مدارانه ايجاد كند و خود را موظف به تحولاتي نو در عرصه مديريتي كلان كشور مي داند. 
اي كاش اين اهداف بزرگ و شعارهاي نيكو در قالب حرف باقي نماند و همه اركان نظام و نيز خود مردم در صدر سعي كنند گامهايي در اين راستا بردارند كه فرصت كم است و دشمنان بسيار و صبرها كم...
اميدوارم كابينه اي كه راي اعتماد مجلس را كسب مي كند به همراه دكتر دولتي قدرتمند و كارآمد و جسور تشكيل دهند تا در راستاي خدمت به مردم گامي بلند بردارند.

/ 16 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهشيد

سلام .آره خوب منم موافقم با نظرت .ولی يه موقع ميبينی بالايی ها چنان دست آدمو ميبندن که نميشه هيچ کاری کرد!پيش مام بيا .خوشحال ميشم

هانيه

ديدن مجلس و اين بحث و جدل‌ها خيلی جالبه، اميدوارم کسانی در نهايت انتخاب بشن که حتی اگر ناشناس هستن شايسته باشن ... من که خوش‌بينم

غزال

نيما سلام...من هم برعکس خيلی ها که توی هر جمعی دم از نالايقی کابينه ی دکتر می زنن...دلم روشنه که کار ايشون درست و هماهنگ به جلو پيش ميره.

±ھ‡<---@®@$--->‡ھ±

سلام . ممنون از اينکه سر زدين و ... باشه! کمتر ميام نت! راستی من خوب يادم نيست! ولی می خوام بدونم زمان خاتمی هم بررسی کابينه ها اينقد طولانی شده بود؟!

كاظم

سلام. به نظر من، تو داري با تعصب به قضيه نگاه مي كني. در حالي كه انصافاً كابينه ي انتخابي مي تونست خيلي بهتر از اينا باشه. منم به احمدي نژاد راي دادم؛ ولي نه با تعصب.

بهروز

آدم اگه آدم باشه درباره ی نظامی که داره تن علی را تو گور ميارزانه رای نميده بيا پيش من تا بهت نظام را نشون بدم

بشری

ولی وزیر علوم یه جوری بود ! کلاً .... ، نمیدونم فقط باید دعا کرد برای این ریس جمهورمان . یه نموره تعصبی ننوشتین ؟ :)

محبوبه

سلام وبلاگ خيلی خوبی داری من برای همه ی مردم چه وزیر و چه کارگر و عمله آرزوی موفقيت می کنم. همه بايد تلاش کنند کارشونو خوب پيش ببرند.